fbpx
Predaj lístkov do Nestville Parku na tomto odkaze.

Okolie Nestville Apartments

Expozícia Nestville Distillery

Expozícia Nestville Distillery je  nositeľom a oživovateľom histórie a tradícií. Návštevníkovi predstavuje nevšedný a zaujímavý historický prierez výrobou liehovín a remesiel súvisiacich so spracovaním a uskladnením liehu až po moderný dnešok.  V historickej časti uvidíte ukážky tradičných ľudových remesiel súvisiacich s liehovarníctvom ako kováčstvo či debnárstvo. V modernej časti Vám predstavíme jednu z najmodernejších rafinérií na výrobu liehu v Európe, v ktorej sa ročne spracuje viac ako 35 000 ton obilia, čo predstavuje viac ako 1750 nákladných áut. V tradičnej časti spoznáte Degustačnú miestnosť s najväčším vyrezávaným obrazom v strednej Európe, ktorá je pýchou celej expozície a sklady zrenia prvej slovenskej whisky.

Exposhop

Záverečnou bodkou prehliadky expozície Nestville Distillery je návšteva podnikovej predajne. V nej máte možnosť zakúpiť si produkty z portfólia spoločnosti Nestville Distillery, čokoládové špeciality vyrobené priamo v čokoláterii Nestville Chocolate, ako aj pamätné suveníry. Okrem toho sa v krátkosti oboznámite s historickými listinami a mapami vystavenými v interiéri predajne. Tie dokumentujú objav najstaršieho zachovaného liehovaru na území Slovenska z roku 1746 a taktiež históriu vzniku severného Spiša.

Nestville Rent

Spoznajte región severovýchodného Spiša jazdou v okolí Nestville Parku. Požičovňa Nestville Rent ponúka prenájom moderných elektro bicyklov a elektro kolobežiek. Vychutnajte si krásy severného Spiša zo sedla bicykla či bláznivou jazdou na kolobežke. Na výber máte z niekoľkých trás v okolí Hniezdneho a Starej Ľubovne.

Nestville Chocolate

Zavítajte do čokoládového kráľovstva Nestville Chocolate, ktoré ako jediná čokoládovňa v regióne ponúka vynikajúcu chuť kvalitnej čokolády a predstavuje históriu, samotné spracovanie a výrobu rôznych čokoládových špecialít. Môžete si tu oddýchnuť a posedieť pri šálke horúcej čokolády, kvalitnej káve, chuti belgických praliniek či sladkých zákuskoch domácej výroby a popritom cez sklo pozorovať výrobný proces čokoládových produktov. Pre dospelých sú k dispozícií aj originálne likéry.

Nestville Market

Príďte si počas spoznávania Nestville Parku zakúpiť tradičné slovenské mäsové a mliečne produkty do podnikovej predajne Nestville Market, situovanej hneď oproti hlavnému vstupu do Nestville Farm (viď mapa č. 17). Pod značkou Paľo Bača ponúka široký výber kvalitných a čerstvých produktov z domácej farmy od hovädzieho a bravčového mäsa, zabíjačkových špecialít, údenín až po mliečne a syrové výrobky z kravského a ovčieho mlieka. V predajni má svoje zastúpenie aj spoločnosť 1. DAY, ktorej sortiment zahŕňa predovšetkým alkoholické a nealkoholické nápoje, ale aj kvalitné cukrovinky či tabakové výrobky.

Nestville Taberna

Zavítajte do remeselného pivovaru Nestville Taberna, nachádzajúceho sa v areáli Nestville Park, ktorý nadväzuje na dlhoročnú tradíciu varenia piva v obci Hniezdne. V pivovare s neopakovateľnou atmosférou spoznáte históriu a výrobu piva a ochutnáte nefiltrované a nepasterizované poctivé pivo varené z najkvalitnejších surovín – sladu, miestnej vody, chmeľu a pivovarských kvasníc. K dobrému pivu patrí neodmysliteľne aj chutné jedlo ponúkané kuchyňou našej reštaurácie, ktoré vám v harmonickom spojení s týmto zlatistým mokom prinesie nezabudnuteľný kulinársky zážitok.

Nestville Farm

Užite si rodinný deň v našej Nestville Farm, kde môžete vidieť život zvierat z blízka. Nachádzajú sa tu známe aj menej známe zvieratká rôzneho vzrastu a druhu, ktoré vyčaria úsmev na tvárach nie len najmenším. Súčasťou Nestville Farm je aj jazdecký areál Nestville Horses. Zároveň si môžete oddýchnuť a nechať deti vyblázniť sa na elektrických autíčkách a preliezačkách. Nestville Farm ponúka možnosť príjemne stráveného času v nevšednom prostredí.

Mapa areálu Nestville Park

[/spb_row]
1. Expozícia Nestville Distillery 2. Podniková predajňa Exposhop 3. Degustačná miestnosť 4. Sklady zrenia Nestville Whisky 5. Obilné silá 6. Vstup Nestville Farm 7. Horses Stable 8. Nestville Taberna 9. Ihrisko/ľadová plocha 10. Klzisko/parkovisko
11. Pódium a tribúna 12. Rodeo Aréna 13. Nestville Market 14. Nestville Apartments 15. Detské ihrisko 16. Nestville Chocolate 17. Farm House 18. Farm House II 19. Farm Stable II 20. Farm Stable III